Płatności

Płatność

Wszystkie zamówienia realizujemy po przedpłacie. 

Przed dokonaniem przelewu prosimy o kontakt mailowy info@dpidruk.pl (więcej - https://dpidruk.pl/jak-zamowic) w celu potwierdzenia wartości zamówienia. 

Wystawiamy F/VAT, na życzenie wystawiamy również PROformę (prosimy o przesłanie danych).  

Potwierdzenie przelewu mailem umożliwia nieco przyśpieszyć termin realizacji zamówienia. 

Tytuł płatnośći dowolny np. nr PROformy, nr F/VAT, nazwa produktu, który został wyceniony np. Ulotki/rozmiar/papier/ilość, Fotoobraz/rozmiar, zdjęcie/wymiary/ilość, Zaproszenia slubne/winietki. 

UWAGA! Nie przyjmujemy płatności kartą płatniczą.

Po dokonaniu płatności (potwierdzenie przelewu mailem albo po zaksięgowaniu na naszym koncie) zamówienie może zostać zrealizowane w każdej chwili i żadne korekty lub rezygnacja z zamówienia już nie są możliwe.

Oferujemy następujące sposoby płatności:
 • przedpłata przelewem (na życzenie wystawiamy PROformę)
  Odbiorca: ARTEM Sp. z o.o. (ul. Obozowa 61, 01-418 Warszawa, NIP 5272712622) 
  nr konta: 75 1750 0012 0000 0000 3806 1747 w banku BGŻ BNP Paribas S. A.
  IBAN PL75 1750 0012 0000 0000 3806 1747, BIC/SWIFT - PPABPLPKXXX
 • zaliczka gotówką przy zamówieniu bezpośrednio w lokalu drukarni
 • płatność gotówką przy odbiorze 
  (dotyczy usług kserograficznych "od ręki" - kopiowanie, drukowanie, skanowanie w formacie A4 / A3)
 • dla stałych Klientów, Szkół, Uczelni, Urzędów, jednostek Administracji Publicznej możliwa faktura z odroczonym terminem płatności 


Drukarnia zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia do realizacji zamówienia lub natychmiastowego rozwiązania zawartej już umowy bez podania przyczyn.
W przypadku dokonania wpłaty kwota zostanie zwrócona na konto bankowe płatnika w terminie 5 dni roboczych po przyjęciu decyzji za minusem kosztów prac spełnionych do chwili odstąpienia od umowy. Zamawiający zostanie poinformowany mailowo o danej sytuacji.

Prawo do odstapienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje Konsumentowi w odniesieniu do umowy, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji Konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.